Skip to content

Parcelsea

Infosüsteemi arendus, jooksev hooldus

Image from Parcelsea webpage

Kliendi kirjeldus

ParcelSea nutipostkast on Eestis välja töötatud ja uudse ning pilkupüüdva disainiga isiklik pakiautomaat, mis koosneb kolmest erineva suurusega lahtrist ning mahutab üheaegselt erineva suurusega pakke, kirju ja kuni viis toidukotti. Tegemist on avatud lahendusega, mis töötab juba täna kõikide kullerettevõtetega. Pakke saavad omanikule jätta ka sõbrad ja naabrid, sest nutipostkasti kasutamiseks ei ole vaja eraldi rakendust.

Vajadus ja lähteülesanne

Koostöö lähteülesandeks oli luua Parcelsea klientidele mugav tellimiskeskkond, kus oleks võimalik tellida endale nutipostkasti. Samuti vajas lahendamist läbi iseteeninduskeskkonna olemasolevatele nutipostkastidele lisateenuste juurde tellimine.

Lahenduse kirjeldus

Projekti esmase etapina viisime läbi põhjaliku ärianalüüsi, et kaardistada detailidena kogu loodav lahendus. Vastavalt sellele lõime MVP lahenduse, mis sisaldab tellimiskeskkonda, kliendi iseteeninduskeskkonda ja  lisateenuste tellimise moodulit. Samuti arendasime custom makseloogika lahenduse, mille liidestasime maksevahendite ja majandustarkvaraga. Pilootprojekti jätkuna tagab Web Expert loodud lahenduse kvaliteetse toimimise ka läbi jooksva arenduse ja hoolduse.

Liik

Äritarkvara ja infosüsteemide arendus

Kasutatud tehnoloogiad

Drupal

Külasta lehte