Skip to content

Meist

MEIST

Meie missioon on muuta elu lihtsamaks. Selleks loome kasutajasõbralikke veebilahendusi, arendame toimivaid e-kaubanduse lahendusi, töötame välja uuenduslikke digitooteid ning automatiseerime keerulisi äriprotsesse.

Kontori illustratsioon
Kontori illustratsioon

PIKAAJALINE PARTNER

Loome ja väärtustame pikaajalisi partnerlussuhteid ning keskendume oma klientide edule. Meie klientideks on ambitsioonikad ja visiooniga oma ala liidrid nii äri- kui avalikust sektorist, kellega meil on au koos töötada.

Usaldusväärsus ja kogemus

Omame 20 aastat rahvusvahelist kogemust tarkvaraarenduses. Selle aja jooksul oleme põhjalikult välja töötanud tööprotsessid ja toimivad metoodikad teie eesmärkide saavutamiseks. Oleme eksperdid selles, mida pakume ning teeme seda, mida lubame. Oskame oma klientide ärist aru saada ja mõistame, milliseid tulemusi loodav lahendus peab aitama saavutada. Tagame alati professionaalse projektide juhtimise ja töö teostuse parimal võimalikul viisil.

Strateegiline kõik-ühes partner

Me oleme täisteenust pakkuv tarkvaraarenduse ettevõte. Meie meeskonnas on kõik vajalikud spetsialistid professionaalsete terviklahenduste pakkumiseks, analüüsist projektijuhtimiseni. Omame ka laia koostöövõrgustikku, kelle abiga suudame pakkuda lisaväärtust täiendavate teenuste näol, nagu näiteks sisuloome ja veebimajutus.

Kontori illustratsioon

Juhtivad Drupali eksperdid

Oleme üks juhtivaid Drupali ja Sympfony eksperte Eestis ning teostame arendusi ka teistel PHP-l baseeruvatel platvormidel. Kasutame vabavaralisi, avatud lähtekoodiga platvorme ja komponente. See võimaldab luua paindlikke ja turvalisi lahendusi, mida on võimalik lihtsalt hallata ja tulevikus edasi arendada.

Kvaliteetne arendus

Oleme ettevõttena piisavalt suured ning võimekad, et lahendada ka kõige keerukamaid väljakutseid. Samas oleme parajalt kompaktsed, et pakkuda dünaamilist, paindlikku ja personaalset teenust. Web Expert on äriliselt kaasamõtlev arenduspartner, kes aitab saavutada oma klientide eesmärke.

Kontori illustratsioon