Skip to content

E-kaubanduse lahendused

Soovite laiendada oma tegevust veebi või viia oma e-äri uuele tasemele?

E-kaubanduse illustratsioon

Arendame teie äriloogikast lähtuvaid e-kaubanduse süsteeme. Aitame kasvatada äri ning teha teie tooted ja teenused veebis parimal moel kättesaadavaks. Turvaline ja kiire e-pood loob klientides usalduse ja aitab saavutada lõppeesmärki - eduka ostu sooritamine.

Lahendus ja väärtus

Aitame muuta ettevõtte äriloogika digitaalseks, et tuua tooted ja teenused lõppkliendile lähemale. Loome terviklikke e-kaubanduse lahendusi personaalselt disainitud e-poest kuni keerukamate iseteeninduskeskkondadeni, mis võimaldavad vähendada ettevõtte kulusid ning maksimeerida tulu.

Meie tugevuseks on erilahendused, kus e-poe standardlahendustest ei piisa, vaid toote või teenuse keerukus seab suuremaid väljakutseid nii ärilises kui digitaalses mõttes. Omame kogemust broneerimiskeskkondade, konfiguraatorite ja muude keeruliste projektidega, kus äriloogika ja makselahendused on seotud efektse disaini ja kasutusmugavusega.

Kogemus ja kompetents

Oleme aastate jooksul loonud veebilahendusi väga erinevatele klientidele, kuid läheneme igale kliendile alati personaalselt. Nii saame pakkuda nende unikaalsetele vajadustele parima lahenduse. Eesti juhtivate veebiarenduse ekspertidena pakume oma klientidele kõige uuema tehnoloogia ja kasutajale mugava sisuhaldusplatvormi võimalusi.

Võtame endale täisteenuse pakkuja rolli ning oleme igal sammul koos oma klientidega alates strateegiast kuni uuenduslike tehnoloogiliste lahendusteni. Meie kliendid on ambitsioonikad ja visiooniga ettevõtted, kelle juures oleme nii konsultandi kui ka arendaja rollis.

Meie kogenud eksperdid analüüsivad teie ettevõtte vajadusi ja pakuvad parimat lahendust nii funktsionaalsuse kui ka kasutajamugavuse osas. Web Experti meeskond koosneb oma ala spetsialistidest arenduse, analüüsi, disaini, projekti- ja kvaliteedijuhtimise alal, kellel on pikaajaline kogemus ning erialane haridus.

Protsess ja tehnoloogiad

Loodavate lahenduste kvaliteet on meie jaoks esmatähtis. Selle tagamiseks oleme väljatöötanud ettevõttesisese süsteemi, mis on kinnitatud ISO kvaliteedijuhtimise standardi sertifikaadiga. Anname teile pidevat tuge teie uue tarkvara või võimalike tulevaste arendusvajaduste osas. Kuna tehnoloogia ja tööstus arenevad kiiresti, peab ajaga kaasas käima ka teie tarkvara ja võtame selle operatiivse haldamise järeltoena enda kanda.

Kasutame agiilset ja iteratiivset arendusmetoodikat (Scrum, Kanban), kus etappidena teostatavad tööd kooskõlastatakse regulaarselt kliendiga. Antud lähenemine võimaldab keskenduda olulisele ning tagab kliendi vajadustele vastava lahenduse.

E-kaubanduse illustratsioon

Teenused E-kaubanduse tootesuunal

 • Konsultatsioon

  Viime end põhjalikult kurssi kliendi ärivaldkonnaga ja selgitame välja ootused tehingute mahu suurendamiseks

 • Analüüs

  Analüüsime ja defineerime projekti ärilised mõõdikud ning loome neist lähtuva süsteemi arhitektuuri

 • Bränding

  Loome või kohandame ettevõtte visuaalse identiteedi täpselt loodava e-kaubanduslahenduse jaoks

 • Kasutusmugavus ja disain

  Loome detailideni läbimõeldud disaini, mis tagab külastaja jaoks maksimaalse kasutusmugavuse, mis on eelduseks nii esma- kui korduvostude mahu kasvuks

 • Arendus

  Arendame kaasaegsel tehnoloogial põhineva e-kaubanduslahenduse, mis on mugavalt kasutatav, lihtsalt administreeritav ja vajalike keskkondadega liidestatav

 • Testimine ja kvaliteedikontroll

  Veendume, et loodud lahendus on töökindel ning vastab müügikanalile püstitatud eesmärkidele

 • Dokumentatsioon ja juhendid

  Koostame korrektse dokumentatsiooni nii tulemi igapäevaseks kasutamiseks kui võimalikeks edasiarendusteks

 • Koolitamine ja klienditugi

  Koolitame välja e-poe haldurid ning anname jooksvalt nõu, kuidas lahendust müügi kasvatamise nimel tõhusalt rakendada

 • Juurutamine

  Korraldame info ületoomise eelnevatest süsteemidest ning tagame uue müügikanali tõrgeteta käivitumise

 • Sisuloome ja tugiteenused

  Aitame koostada atraktiivsed toote- ja teenusetutvustused nii sõnas kui pildis

 • Järeltugi ja – teenused

  Pakume jooksvat hooldusteenust ja hoolitseme tarkvara versiooniuuenduste eest

 • Projektijuhtimine

  Oleme professionaalseks partneriks, kes aitab saavutada teie ärieesmärke