Infosüsteemid

Aitame ettevõtetel töötada tulemuslikumalt, olla oma klientidele lähemal ja hoida kokku kulusid. Meie IT-arenduste taga on alati üks läbipaistev eesmärk - lihtsustada protsesse ja luua lisaväärtust kliendile.

Infosüsteemide võimalused on laiahaardelised ja nende täieliku potentsiaali avastamisel ettevõtte kasuks aitab kaasa konsulteerimine ekspertidega. Analüüsime oma kogenud meeskonnaga vajadusi ja pakume välja sobivad lahendused nii funktsionaalsuse kui disaini osas.

Teame, kuidas automatiseerida protsesse ning vähendada halduskulusid. Võtame keerukad ülesanded vastu põnevusega ja areneme kliendiga ajas edasi. Pikaajalise koostöö tulemusena tunneme ettevõtete vajadusi ja aitame kaasa rääkida uute lahenduste väljatöötamisel ja nende realiseerimisel.

Referents

Automeister

Loodud tellimiskeskus võimaldab kasutajal leida registrinumbrimärgi või VIN koodi alusel kõik vajalikud varuosad enda autole. Samas on ka võimalik otsida infot globaalsest varuosade andmebaasist, kui ei ole teada eelnevaid andmeid. Leitud varuosadest koostada lihtsalt tellimus. Samas pakub tellimiskeskus kasutajale detailset ülevaadet arvetest, tellimuse staatustest, lao uuendustest ja paljust muust.

Loe lähemalt

Kui tunned, et vajad infosüsteemi, mis suudaks automatiseerida teie ettevõtte protsesse ja kiirendada info liikumist, optimeerides sealjuures kulutusi, siis võta meiega ühendust ja leiame teile parima lahenduse.

Võta ühendust